O firmie

Głównym profilem działalności firmy Limex Plus Sp. z o.o. jest sprzedaż oraz montaż podłóg drewnianych. Wykonujemy również kompleksowe remonty obiektów sportowych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę parkietów, parkietów pałacowych, mozaik, desek i bordiur z najlepszej jakości wyselekcjonowanych gatunków drewna, zarówno krajowych (dąb, buk, jesion, …) jak i egzotycznych (merbau, jatoba, ipe, orzech amerykański, sucupira, wenge i inne). Wykonujemy także tarasy zarówno drewniane jak i z płyt tarasowych oraz kompozytów.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem profesjonalnych systemów podłóg sportowych z nawierzchnią drewnianą, poliuretanową oraz z wykładziny na salach gimnastycznych i halach sportowych całego kraju.
Fakt, iż jesteśmy regionalnym dystrybutorem chemii budowlanej renomowanych niemieckich marek pozwala nam na zapewnienie Państwu najkorzystniejszych cen na rynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników jak i wysokiej jakości urządzeniom do obróbki parkietu wykonujemy pracę na najwyższym poziomie. Świadectwem jakości naszych usług jest stale powiększające się grono zadowolonych klientów oraz współpracujących firm z całej Europy.

Wszystkim naszym kontrahentom służymy zarówno fachowym doradztwem jak i wysokiej jakości usługami parkieciarskimi świadczonymi na terenie całego kraju jak również poza jego granicami w lokalach mieszkalnych, biurach, hotelach, restauracjach, halach sportowych,…

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą